אודות


קבוצת נבון גילרון יזמות והשקעות מתמחה בהקמה וניהול פרוייקטים בפריסה ארצית ובמתן פתרונות וייעוץ מקצועי בתחום נדל"ן.הקבוצה שמה לעצמה כמטרה לאתר ולמנף הזדמנויות נדל"ן עבור קהל לקוחותיה תוך שימת דגש על שירות, מקצועיות ושקיפות מוחלטת. את קבוצת נבון-גילרון מובילים טובי המוחות והמומחים בתחום אשר מנוסים בהתאמת הנכס הנכון לכל משקיע לחברה ערכת כלים ופתרונות שנבנו מתוך היכרות מעמיקה עם הצרכים והאתגרים הרלוונטיים לסוגי המשקיעים אנחנו רואים בקהל לקוחותינו שותפים לדרך וחלק בלתי נפרד מהצלחת הקבוצה.


בבסיס עבודתם של יועצי הנדל"ן של החברה עומדת עבודת מחקר וניתוח של כל ההיבטים הרלוונטים הנוגעים לעסקאות הנדל"ן. שיתוף הפעולה ההדוק שמקיימת החברה עם בעלי המקצוע המובילים, עורכי דין, שמאי מקרקעין, מהנדסים ועוד הופכים את יועצי הנדל"ן בחברה למקצועיים ולמנוסים בשוק הנדל"ן בישראל.

שירותי הנדל"ן בו עוסקת החברה כוללים התמחות באיתור, השבחה ושיווק קרקעות בשלבי תכנון מתקדם וייזום בניה של פרוייקטים מורכבים בארץ ובעולם. השירותים מבטיחים ראייה מקיפה ואסטרטגית של פרויקט תוך מבט אחר אל מעבר לנדל"ן עצמו, אל מעבר לתכניות. תמונה רחבה שלמה וכוללת מאפשרת להביט על איכות החיים שיעניק כל פרויקט.

היתרון המרכזי בפעילות קבוצת נבון גילרון היא היכולת לאגד תחת קורת גג מקצועית אחת מגוון שרותי נדל"ן וניהול מרוכז של הפרוייקט. באופן זה נוצרת סינרגיה מלאה בין כל המרכיבים תוך חיסכון משמעותי בזמן ובסופו של יום גם בכסף.

נסיונם רב השנים של הצוות המרכיב את קבוצת נבון גילרון מעניק למשקיע מנעד רחב ומגוון של אפשרויות ייחודיות להשקעה. אסטרטגיית ההשקעה התפתחה והשתכללה עם השנים, תוך שכלול מגמות השוק, הערכת מגמות עתידיות, זיהוי הפוטנציאל לכדי השקעה חכמה.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

טל נבון

בעלים


צח גילרון

בעלים


אביב הראל

סמנכ"ל שיווק


לפרטים נוספים צרו קשר