אודות

קבוצת נבון גילרון השקעות מתמחה במתן שירות השקעה בנדל"ן מזווית אחרת, ומקיימת קשרים מקצועיים עם גופים ויזמים מכל רחבי הארץ. צוות יועצי הנדל"ן של החברה מוסמכים ובעלי נסיון רב שנים במציאת פתרונות לצרכים המשתנים של לקוחותיה. אתךנן כל יועץ נדל"ן עובד מתשוקה ואהבה למקצוע. החברה פועלת מתוקף שלוש עקרונות יסוד: מקצועיות, אמינות ושירות. אנו מזמינים אותך להצטרף לחוג לקוחותינו להזדמנות נדל"ן לקרקע להשקעה.


בבסיס עבודתם של יועצי הנדל"ן של החברה עומדת עבודת מחקר וניתוח של כל ההיבטים הרלוונטים הנוגעים לעסקאות הנדל"ן. שיתוף הפעולה ההדוק שמקיימת החברה עם בעלי המקצוע המובילים, עורכי דין, שמאי מקרקעין, מהנדסים ועוד הופכים את יועצי הנדל"ן בחברה למקצועיים ולמנוסים בשוק הנדל"ן בישראל.

שירותי הנדל"ן בו עוסקת החברה כוללים התמחות באיתור, השבחה ושיווק קרקעות בשלבי תכנון מתקדם וייזום בניה של פרוייקטים מורכבים בארץ ובעולם. השירותים מבטיחים ראייה מקיפה ואסטרטגית של פרויקט תוך מבט אחר אל מעבר לנדל"ן עצמו, אל מעבר לתכניות. תמונה רחבה שלמה וכוללת מאפשרת להביט על איכות החיים שיעניק כל פרויקט.

היתרון המרכזי בפעילות קבוצת נבון גילרון היא היכולת לאגד תחת קורת גג מקצועית אחת מגוון שרותי נדל"ן וניהול מרוכז של הפרוייקט. באופן זה נוצרת סינרגיה מלאה בין כל המרכיבים תוך חיסכון משמעותי בזמן ובסופו של יום גם בכסף.

נסיונם רב השנים של הצוות המרכיב את קבוצת נבון גילרון מעניק למשקיע מנעד רחב ומגוון של אפשרויות ייחודיות להשקעה. אסטרטגיית ההשקעה התפתחה והשתכללה עם השנים, תוך שכלול מגמות השוק, הערכת מגמות עתידיות, זיהוי הפוטנציאל לכדי השקעה חכמה.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

טל נבון

בעלים


צח גילרון

בעלים


רואי שאול

מנכ״ל


לפרטים נוספים צרו קשר