ההתמחות שלנו

קבוצת נבון גילרון


לקבוצת נבון גילרון מגוון רחב של התמחויות ליצירת הזדמנויות בתחום הנדל"ן, תוך הבנה אסטרטגית של תכניות המתאר ומציאת ההזדמנויות בעלות היתרונות הגדולים ביותר. לקבוצה יכולת לזהות מיקומים בעלי פוטנציאל ההשבחה הגבוה ביותר, ובחירת פרוייקטים באזורי ביקוש, במרכז הארץ ובמישור החוף. נבון גילרון מובילה בתחומה, היא מנהלת וניהלה מספר רב של פרוייקטים והפכה לקוחות רבים למרוצים. הייעוץ הקפדני, זיהוי הצרכים המדוייק וההבנה המעמיקה של הלקוח תוך מתן יחס אישי, הובילה לתהליך עבודה יוצא דופן ולפיתוח ההתמחות בקרקעות.

כיצד אנו עובדים?


ביצוע התאמה של העסקה ללקוח באופן פרטני


לכל אדם המעוניין לרכוש קרקע ישנם הצרכים והיכולות הפרטיים שלו. אנו בנבון גילרון יודעים לשכלל פרמטרים רבים על סמך הידע המקצועי והניסיון האישי שלנו לכדי עסקה תפורה אישית. הפרמטרים מתחילים מהיכולות הכספיות של המשקיע העתידי ועד לסוג ההשקעה שהוא מעוניין לבצע.

ליווי צמוד ועקבי של העסקה משלב היזמות ועד המכירה


ההצלחה של המשקיעים שלנו היא ההצלחה שלנו. ולא מדובר בסיסמא בלבד. אנו דואגים לליווי צמוד, מוקפד ועקבי על מנת שהעסקה תהיה לשביעות רצונם של כל הצדדים, כאשר הלקוח יוצא ממנה הנשכר ביותר. השירות שלנו עומד בראש סדר העדיפויות וכל שאלה זוכה למענה מקצועי ומהימן.

שיתוף פעולה מקצועי עם מיטב אנשי המקצוע בתחום לרבות עורכי דין ושמאים, וקיום קשרים רחבים עם דמויות מובילות בענף


ישראל היא מקום קטן ואף אינטימי. היכרות עם הנפשות הפועלות בענף היא קריטית להצלחת העסקאות שלנו. אנו עובדים עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, עורכי הדין ושמאים ומקיימים קשרים הדוקים עם דמויות מובילות שנמצאות בצמתים החשובים של קבלת ההחלטות.

לפרטים נוספים צרו קשר